PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI:

Lužec nad Vltavou:

  • KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG S NJ
  • SKLADNÍK MANIPULANT – ŘIDIČ VZV

Žerčice:

  • DĚLNÍK VÝROBY V KARTONÁŽI - OPERÁTOR VÝROBY

Bližší podrobnosti o jednotlivých pozicích najdete níže:

KONTAKT NA PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

hr@pilous-packaging.com

nebo

Ladislava Tanušková – personalista

ladislava.tanuskova@pilous-packaging.com

tel.: 722 003 288

Do našeho závodu v Lužci nad Vltavou hledáme:

KONSTRUKTÉR/TECHNOLOG S NJ

Co vás čeká

  • návrh efektivní konstrukce a technologií výroby obalů ze dřeva a podpůrných materiálů
  • vedení a zavádění nových projektů (výrobků), příprava kalkulací pro cenové nabídky
  • optimalizace současných řešení obalů či výrobních postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výborná znalost CAD a CAM
  • schopnost číst, psát a komunikovat v německém jazyce podmínkou!
  • čtení a tvorba VD v CAD
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • znalost zásad technického kreslení
  • technická zdatnost
  • řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe na uvedené pozici
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • PC/Notebook - odpovídající grafická karta pro CAD
  • mobilní telefon
  • automobil
  • závodní stravování
  • motivující mzdové ohodnocení a možnost finančního a profesního růstu
  • zázemí stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející společnosti
  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

Místo pracoviště:  Lužec nad Vltavou

Jazykové znalosti:  Němčina - pokročilá

V našem výrobním závodu v Žerčicích nabízíme práci na pozici:

DĚLNÍK VÝROBY V KARTONÁŽI - OPERÁTOR VÝROBY

Co vás čeká:

  • obsluha zařízení na výrobu pěnových výrobků
  • kompletace pěnových výrobků
  • práce ve dvousměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zodpovědný přístup k práci
  • efektivní plnění svěřených úkolů

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • zkušenosti s obsluhou strojů a zařízení
  • základní znalost práce na PC
  • ochota učit se nové věci

Co vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení s možností finančního a profesního růstu
  • závodní stravování na pracovišti

Místo pracoviště:  Žerčice (okr. Mladá Boleslav)

Požadované vzdělání:  Odborné vyučení bez maturity

Jazykové znalosti:   Čeština - pokročilá

Typ úvazku:  Práce na plný úvazek

Hrubá mzda:  22000 - 25000 Kč / měsíc

SKLADNÍK MANIPULANT, DISPONENT – ŘIDIČ VZV

  • příjem, výdej, manipulace se zbožím a materiálem pomocí manipulační techniky
  • zajištění nakládky a vykládky kamionů
  • obsluha výrobních provozů
  • provádění skladových transakcí ve skladovém software, nakládání s příslušnými dokumenty
  • inventury skladových zásob

  • zkušenosti s obsluhou manipulační techniky
  • průkaz VZV
  • základní znalost práce na PC (Excel, Outlook)

Výhodou bude, pokud budete mít a umět:

  • zkušenosti s používáním skladového software a čtečky čárových kódů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota vzdělávat se a profesně růst
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

  • odpovídající platové ohodnocení a možnost finančního a profesního růstu

Místo pracoviště:  Lužec nad Vltavou

Požadované vzdělání  Odborné vyučení bez maturity

Jazykové znalosti  Čeština - pokročilá

Typ úvazku - Práce na plný úvazek

Hrubá mzda  25000 - 30000 Kč / měsíc

nebo