Key Account Specialist

Co vás čeká

Pracovník na této pozici je zodpovědný za správu všech záležitostí obchodního projektu klíčových zákazníků, odpovídá za komunikaci se zákazníkem, proaktivně u zákazníka vyřizuje a spravuje jeho požadavky a všechny záležitosti projektu obchodní spolupráce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Flexibilita, vstřícnost, logická úvaha, jazyková znalost alespoň 1 světového jazyka, komunikativnost. Řidičský průkaz sk. B, úplné SŠ vzdělání.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vzdělání technického zaměření, praxe v oboru obalové techniky.

Co vám můžeme nabídnout

PC, služební telefon, služební automobil.

Místo pracoviště:

Liberec - Liberec XXIII-Doubí 451

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Plat:

28000 - 35000 Kč/měsíc

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina (Mírně pokročilá)

KONTAKT:

hr@pilous-packaging.com

Key Account Specialist - disponent

Co vás čeká

Správa agendy a všech požadavků klíčových zákazníků, alokace požadavků klíčových zákazníků uvnitř firmy, řešení projektů a tvorba reportů, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, aktualizace a zakládání dat v informačním systému.

Samostatnost, spolehlivost, schopnost samostatné reakce, úsudku a organizace, pozitivní, profesionální, aktivní vystupování, aktivní znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), aktivní znalost německého jazyka, minimálně SŠ vzdělání nebo praxe na obdobné pozici.

Znalost práce s firemním IS, aktivní/pasivní znalost anglického jazyk, dřívější praxe na uvedené pozici.

Zázemí prosperující společnosti a stabilní zaměstnání, moderní prostředí a pracovní vybavení, zajímavou práci se zahraničním prvkem, dobrý tým kolegů a spolupracovníků, dobré mzdové ohodnocení a možnost finančního a profesního růstu, vzdělávací kurzy, odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace, PC a mobilní telefon, stravování na pracovišti, pitný režim na pracovišti, kávový automat, parkování pro vozy zaměstnanců v areálu pracoviště

9. května 325, Lužec nad Vltavou

Plat:

25000 - 35000 Kč/měsíc

Benefity:

Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Němčina (Pokročilá)